Пребарување
Ден
Македонски

SNXS79

Производител: SEIKO
SKU: SNXS79
10.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар7S26
Водоотпорност3 бари
СтаклоХардлекс
Дијаметер38 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење43 h
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ