Пребарување
Ден
Македонски

006K900

Производител: PIERRE LANNIER
SKU: 006K900
Стара цена: 7.800,00 MKD
6.240,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност3 бари
СтаклоМинерално
Дијаметер28 мм
РемчеКерамика
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ