Пребарување
Евро
Македонски

009М633

Производител: PIERRE LANNIER
SKU: 009М633
Стара цена: €96,00 вклучен данок
€76,80 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност3 бари
СтаклоМинерално
РемчеКожно
Дијаметер30 мм
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ