Пребарување
Ден
Македонски

01.073.0502.3.115

Производител: RADO
SKU: 01.073.0502.3.115
65.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност10 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер44.9 мм
РемчеКожно
КолекцијаHyperChrome
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ