Пребарување
Евро
Македонски

01.111.3872.2.072

Производител: RADO
SKU: R48872723
€1.088,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер28 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
КолекцијаFlorence
ПолЖенски
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ