Пребарување
Ден
Македонски

01.115.3870.4.015

Производител: RADO
SKU: R48870153
58.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер38 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
КолекцијаFlorence
ПолЖенски
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ