Пребарување
Евро
Македонски

01.153.0613.3.016

Производител: RADO
SKU: 01.153.0613.3.016
€1.824,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност5 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер22.7 x 33.1 мм
РемчеКерамика
КолекцијаIntegral
ПолЖенски
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ