Пребарување
Евро
Македонски

01.212.0219.3.071

Производител: RADO
SKU: 01.212.0219.3.071
€2.880,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност5 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер31 x 41.1 mm
РемчеКерамика
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ