Пребарување
Ден
Македонски

01.219.0078.3.010

Производител: RADO
SKU: 01.219.0078.3.010
107.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност10 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер40 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
КолекцијаDiaMaster
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ