Пребарување
Евро
Македонски

01.256.0706.3.016

Производител: RADO
SKU: 01.256.0706.3.016
€2.576,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност50 m
СтаклоСафирно
Дијаметер30 x 41.7 mm
РемчеКерамика
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ