Пребарување
Евро
Македонски

01.312.0259.2.215

Производител: RADO
SKU: 01.312.0259.2.215
€1.456,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
КалибарETA 251.274
Водоотпорност10 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер44.9 мм
РемчеКожно
КолекцијаHyperChrome
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ