Пребарување
Ден
Македонски

014J920

Производител: PIERRE LANNIER
SKU: 014J920
Стара цена: 6.600,00 MKD
5.280,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност5 бари
СтаклоМинерално
РемчеКожно
Дијаметер26 мм
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ