Пребарување
Евро
Македонски

01.561.3862.4.406

Производител: RADO
SKU: R22862067
€1.536,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Водоотпорност5 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер31.8 mm
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење38 h
КолекцијаCoupole Classic
ПолЖенски
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ