Пребарување
Ден
Македонски

01.561.3899.4.020

Производител: RADO
SKU: R48899203
79.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарETA 2671
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер30 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење38 h
КолекцијаFlorence
ПолЖенски
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ