Пребарување
Евро
Македонски

01.658.0115.3.111

Производител: RADO
SKU: 01.658.0115.3.111
€1.801,60 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарETA 2824-2
Водоотпорност5 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер38.7 мм
РемчеКожно
Времетраење38 h
КолекцијаHyperChrome
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ