Пребарување
Евро
Македонски

01.658.0939.3.014

Производител: RADO
SKU: 01.658.0939.3.014
€1.456,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарETA 2824-2
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер38 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење38 h
КолекцијаCentrix
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ