Пребарување
Евро
Македонски

01.734.3894.4.315

Производител: RADO
SKU: 01.734.3894.4.315
€1.872,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Водоотпорност5 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер41 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење80 h
ПолМашки
КолекцијаCoupole Classic
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ