Пребарување
Ден
Македонски

01.734.6086.3.016

Производител: RADO
SKU: 01.734.6086.3.016
182.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Водоотпорност5 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер38 мм
РемчеКерамика
Времетраење80 h
КолекцијаTrue Square
ПолУнисекс
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ