Пребарување
Ден
Македонски

01.763.3877.2.102

Производител: RADO
SKU: R22877025
93.500,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарETA C07.611
Водоотпорност5 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер41 мм
РемчеКожно
Времетраење80 h
КолекцијаCoupole Classic
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ