Пребарување
Евро
Македонски

01.763.3901.4.012

SKU: 01.763.3901.4.012
€1.136,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарETA C07.611
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
РемчеНе'рѓосувачки челик
Дијаметер38 мм
КолекцијаFlorence
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ