Пребарување
Евро
Македонски

01.763.6105.3.020

Производител: RADO
SKU: 01.763.6105.3.020
€2.656,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Водоотпорност30 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер42 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење80 h
КолекцијаCaptain Cook
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ