Пребарување
Ден
Македонски

01.763.6144.3.020

Производител: RADO
SKU: 01.763.6144.3.020
270.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Водоотпорност30 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер43 mm
РемчеТитаниум
Времетраење80 h
КолекцијаCaptain Cook
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ