Пребарување
Ден
Македонски

01.771.6050.3.010

Производител: RADO
SKU: 01.771.6050.3.010
125.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Водоотпорност5 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер44 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење80 h
ПолМашки
КолекцијаHyperChrome
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ