Пребарување
Ден
Македонски

01.772.0140.3.402

Производител: RADO
SKU: 01.772.0140.3.402
162.500,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Водоотпорност5 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер43.2 мм
РемчеКожно
Времетраење80 h
ПолМашки
КолекцијаDiaMaster
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ