Пребарување
Ден
Македонски

030L698

Производител: PIERRE LANNIER
SKU: 030L698
Стара цена: 7.800,00 MKD
6.240,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност5 бари
СтаклоМинерално
РемчеНе'рѓосувачки челик
Дијаметер36 мм
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ