Пребарување
Ден
Македонски

089J638

Производител: PIERRE LANNIER
SKU: 089J638
Стара цена: 5.900,00 MKD
4.720,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност3 бари
СтаклоМинерално
РемчеНе'рѓосувачки челик
Дијаметер33 мм
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ