Пребарување
Ден
Македонски

097М910

Производител: PIERRE LANNIER
SKU: 097М910
Стара цена: 7.200,00 MKD
5.760,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност3 бари
СтаклоМинерално
Дијаметер36 мм
РемчеКожно
Останати спецификацииСо сваровски® кристали
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ