Пребарување
Евро
Македонски

106G999

Производител: PIERRE LANNIER
SKU: 106G999
€140,80 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
ПолЖенски
МеханизамКварцен
СтаклоМинерално
РемчеНе'рѓосувачки челик
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ