Пребарување
Ден
Македонски

210F124

Производител: PIERRE LANNIER
SKU: 210F124
Стара цена: 6.200,00 MKD
4.960,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност3 бари
СтаклоМинерално
Дијаметер36 x 36 мм
РемчеКожно
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ