Пребарување
Евро
Македонски

216.10.012.10

Производител: DOXA
SKU: 216.10.012.10
€576,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарETA 2824-2
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер42 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење38 h
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ