Пребарување
Ден
Македонски

221F131

Производител: PIERRE LANNIER
SKU: 221F131
Стара цена: 10.200,00 MKD
8.160,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност5 бари
СтаклоМинерално
РемчеНе'рѓосувачки челик
Дијаметер43 mm
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ