Пребарување
Ден
Македонски

319A124

Производител: PIERRE LANNIER
SKU: 319A124
Стара цена: 12.500,00 MKD
10.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарMIYOTA 8N24
Водоотпорност5 бари
СтаклоМинерално
Дијаметер40 мм
РемчеКожно
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ