Пребарување
Ден
Македонски

373B438

Производител: PIERRE LANNIER
SKU: 373B438
Стара цена: 17.400,00 MKD
13.920,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Водоотпорност5 бари
СтаклоМинерално
РемчеНе'рѓосувачки челик
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ