Пребарување
Евро
Македонски

L2.321.4.87.6

Производител: LONGINES
SKU: L2.321.4.87.6
€2.672,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарL595
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер30 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
ПолЖенски
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ