Пребарување
Евро
Македонски

l2.386.4.72.6

Производител: LONGINES
SKU: l2.386.4.72.6
€1.046,40 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност5 бари
СтаклоСафирно
РемчеНе'рѓосувачки челик
Дијаметер34 мм
ПолЖенски
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ