Пребарување
Евро
Македонски

L2.773.4.78.3

Производител: LONGINES
SKU: L2.773.4.78.3
€4.065,60 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарETA A08.L91
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер42 мм
РемчеАлигаторска кожа
Времетраење54 часа
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ