Пребарување
Ден
Македонски

L2.821.4.76.2

Производител: LONGINES
SKU: L28214762
132.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарETA A31.L11
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер40 мм
РемчеАлигаторска кожа
Времетраење64 часа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ