Пребарување
Ден
Македонски

L37604566

Производител: LONGINES
SKU: L37604566
51.100,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност30 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер43 mm
РемчеНе'рѓосувачки челик
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ