Пребарување
Ден
Македонски

L3.760.4.76.6

Производител: LONGINES
SKU: L37604766
51.500,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
КалибарETA 255.112
Водоотпорност30 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер43 mm
РемчеНе'рѓосувачки челик
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ