Пребарување
Ден
Македонски

L3.777.4.76.6

Производител: LONGINES
SKU: L37774766
70.200,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарETA A31.L01
Водоотпорност30 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер41 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење64 часа
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ