Пребарување
Евро
Македонски

L3.810.4.53.0

Производител: LONGINES
SKU: L38104530
€2.041,60 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарETA A31.L11
Водоотпорност10 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер40 мм
РемчеКожно
Времетраење64 часа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ