Пребарување
Евро
Македонски

L3.810.4.93.6

Производител: LONGINES
SKU: L3.810.4.93.6
€2.440,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар7N89
Водоотпорност10 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер40 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење70 часа
ПолЖенски
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ