Пребарување
Евро
Македонски

L3.820.4.93.0

Производител: LONGINES
SKU: L3.820.4.93.0
€3.484,80 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Водоотпорност10 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер42 мм
РемчеКожно
Времетраење64 часа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ