Пребарување
Ден
Македонски

L4.209.1.92.7

Производител: LONGINES
SKU: L42091927
72.100,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер24 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
ПолЖенски
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ