Пребарување
Евро
Македонски

L4.209.1.97.7

Производител: LONGINES
SKU: L4.209.1.97.7
€1.916,80 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер24 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Останати спецификацииСо дијаманти
ПолЖенски
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ