Пребарување
Ден
Македонски

L4.709.4.55.6

Производител: LONGINES
SKU: L47094556
79.800,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
РемчеНе'рѓосувачки челик
Дијаметер33 мм
ПолЖенски
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ