Пребарување
Ден
Македонски

L4.790.4.11.2

Производител: LONGINES
SKU: L47904112
42.500,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
КалибарETA 255.112
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер38.5 мм
РемчеКожно
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*