Пребарување
Евро
Македонски

L4.826.4.92.2

Производител: LONGINES
SKU: L48264922
€2.073,60 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарETA A31.L91
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер40 мм
РемчеАлигаторска кожа
Времетраење64 часа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ