Пребарување
Евро
Македонски

L5.255.4.87.6

Производител: LONGINES
SKU: L52554876
€1.531,20 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
РемчеНе'рѓосувачки челик
Дијаметер20.8 x 32.0 mm
ПолЖенски
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ