Пребарување
Евро
Македонски

L5.757.4.73.3

Производител: LONGINES
SKU: L5.757.4.73.3
€1.531,20 вклучен данок
i h
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ